به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
 

آموزش یک نکته:

با یک سؤال شروع می کنم. تا حالا شده که موبایل شما به سرقت رفته باشه یا این که به علت خراب شدن قطعه ای مجبور به تعمیر شده باشید و بعد از تعمیر هم همه ی شماره تلفن ها و پیام های شما از بین رفته باشه؟ یا با انتخاب حالت تنظیمات کارخانه این اتفاق افتاده باشه؟ یا مجبور به ریست کردن موبایل شده باشید و . . . ؟
برای من و خانوادم چند بار این اتفاق افتاد که ما رو پیش همه ی دوستان و آشنایان شرمنده کرد، مخصوصاً دوستان قدیمی که گیر آوردن شمارشون کمی مشکل به نظر می آد.
در اینجا می خوام نرم افزاری رو معرفی کنم که از شماره تلفن ها و پیغام های شما پشتیبان تهیه می کنه و این قابلیت رو داره که بر روی موبایل های دیگر بازگردانی کنه. از قابلیت های خوب این برنامه پشتیبانی از زبان فارسی است؛ بدین معنا که پیام ها و نام کسانی را که به زبان فارسی نوشته شده اند را تغییر
نمی دهد. ورژن جدید این برنامه نیز تمامی گوشی ها با سیستم عامل های ویندوز، اندروید، جاوا،  سیمبین،  اپل و . . .  رو پشتیبانی می کنه.
نکته ای که برای استفاده از این برنامه باید مورد توجه قرار بگیره این است که زمانی که موبایل به کامپیوتر متصل میشه باید به کامپیوتر شناسونده بشه تا نرم افزار، اون رو شناسایی کنه که در صورتی که نرم افزار موبایلتون رو نداشته باشین و یا اینکه نتونین موبایل رو به کامپیوتر بشناسونین، در زمان نصب این نرم افزار، پیغامی مبنی بر نصب درایورهای گوشی ها ظاهر میشه که با تأیید پیغام درایور موبایل شما، از اینترنت دریافت میشه و موبایل توسط درایور مورد نظر به کامپیوتر شناسونده میشه.
اسم این نرم افزار Mobiledit هست که ورژن 6. 9 و بالاتر از آن،  قابلیت های ذکر شده رو داره.

امیدوارم لذت ببرید
با ما همراه باشید