به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
سلام به همه خوانندگان مجله الکترونیکی 1841

تلاش دوستان شما در کار گروه مجله الکترونیکی 1841 در سایت خطابه ی غدیر بر این است که به امید خدا بتوانند اوقات فراغتی مفرح وشاد همراه باتذکر مهرمولایمان امیرالمؤمنین علیه السلام برایتان فراهم آورند.

این مهّم بنا به نظر شما خوانندگان دوست داشتنی این مجله و با راهنمایی های ارزشمند شما به عنوان مخاطب آن برای ما میّسر است که در همین راستا همانطور که اطلاع دارید بعد از انتشار دهمین شماره مجله یک شماره مربوط به نظرسنجی برای شما ارسال شد.

پس از جمع بندی نظرات شما عزیزان، تصمیم به انجام تغییراتی گرفته شد که به صورت تدریجی اعمال خواهد شد. امیدواریم این تغییرات در جهت کسب رضایت شما خوانندگان عزیز مجله مفید فایده واقع گردد.
  • در بخش محتوای مطالب ارسالی تغییراتی در نحوه نوشتار انجام خواهد شد مخصوصاً در قسمت علما و اصحاب که در شماره های بعدی مجله خواهید خواند.
  • در قسمت طراحی نیز ظاهر مجله تغییرات کلی خواهد داشت که باعث راحتی بیشتر مخاطب در مطالعه عناوین است.
  • از این به بعد در هر شماره شرح یک جمله از خطابه ی غدیر به همراه فایل صوتی آن را در مجله قرار خواهیم داد.
  • بخش پرسش و پاسخ با قسمت مقاله ترکیب شد و از این به بعد در قسمت پرسش و پاسخ می توانید یک سوال و جواب اعتقادی را مطالعه کنید و اگر خودتان هم سوالی داشتید می توانید بپرسید تا در اسرع وقت پاسخ آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید.
  • ودر آخرین تغییربا توجه به زمان کم بین ارسال دو شماره ی مجله و عدم فرصت کافی برای مطالعه مطالب، ان شاء الله مجله از اول شهریور ماه به صورت دوهفته نامه و در 1 و15 هر ماه منتشر خواهد شد.
  • مطالب جدیدی هم با توجه به راهنمایی های شما عزیزان در دست تهیه است که به امید خدا در آینده نزدیک به مجله اضافه خواهد شد.
امید ما بر این است که این تغییرات موجب جلب رضایت همه خوانندگان این مجله باشد و بتوانیم به کمک هم گامی هر چند کوچک در جهت فرهنگ سازی خطابه ی غدیر و گسترش آن برداریم.