به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

مجموعه مسابقات غدیریان تلاش‌گر 1441

سلام بر غدیر و غدیریان
خبر! خبر! كم كَمك بوی عطر آگین غدیر به مشام می‌رسد و ما قصد داریم تا بار دیگر و با شور و اشتیاق بیشتر، عرض ارادت خود را به ساحت مقدس امیرالمؤمنین علیه‌السلام و وارث غدیر یعنی وجود سراسر مِهر امام مهدی عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، در فضای گسترده مجازی و به نوعی جدید به نمایش بگذاریم.

جهت برگزاری هر چه بهتر و با شكوه تر جشن مجازی بزرگ‌داشت عیدالله الأكبر، با ما همراه باشید تا با برپایی و نمایش این همراهی، بار دیگر به همگان ثابت کنیم که حوادث و ناملایمات روزگار همچون كرونا، ذرّه‌ای از ارادت ما به پیامبر اکرم و اهل بیت مطهر ایشان صلوات الله علیهم نمی‌کاهد و همواره جمله‌ی "فَلْیُبَلِّغِ الْحَاضِرُ الْغَائِبَ وَ الْوَالِدُ الْوَلَدَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ" را سرلوحه کارهای‌مان قرار داده و در أمر تبلیغ شان استوار و پا برجا خواهیم ماند.
اینك از شما دوست خطابه غدیری عزیز دعوت می‌کنیم که علاوه بر استفاده از بخش‌های اجرایی همچون سخنرانی نمایش، سرود و... ما را در اجرای ویژه برنامه‌های متنوع دیگری که قرار است خود شما تهیه کننده و برگزار كننده آن باشید، نیز همراهی نمائید.ویژه برنامه‌ها در همه‌ی رشته‌ها است!! به عبارتی هنرنمایی شما در هر زمینه‌ای که در آن تبحّر دارید، موضوع برنامه است. نقاشی، سرودن شعر، ساخت کلیپ، نوشتن مقاله، قرائت فرازی از خطابه‌ی غدیر با صوت، نوشتن داستان و یا نقل خاطره، پخت کیک و شیرینی، تزئین داخل یا خارج خانه و محل کار و هر کار ابداعی دیگری مرتبط با غدیر و گرامی‌داشت آن كه خود شما پیشنهاد و ارائه می‌نمائید.
آقایان و بانوان، در همه رده‌های سنی و با هر میزان تحصیل در این برنامه‌ها می‌توانند مشارکت کنند. تنها نکته شرکت در آن، رعایت آیین‌نامه‌ کلی ارائه شده می‌باشد. در ضمن به برگزیدگان هر یک از رشته‌ها، جوایز نفیسی به رسم یادبود، اهداء خواهد شد.

آیین‌نامه

آثار ارسالی تنها از طریق آیدی تلگرام  و یا آدرس ایمیل دریافت می‌گردد.
آثار باید حتماً توسط خود شرکت‌کنندگان تهیه شده باشد و ارسال آثار کپی شده از فضا‌های دیگر، مورد قبول نخواهد بود.
 در ارسال تصاویر کیفیت و زاویه تصویر برداری رعایت گردد تا داوری آثار راحت صورت پذیرد.
در هنگام ارسال اثر، مشخصات شرکت‌کننده به همراه یک‌ شماره تماس قید گردد.
در روان‌خوانی خطابه‌ی غدیر (مخصوص آقایان) نیز کیفیت صدا برداری و تلفظ صحیح عبارات حائز اهمّیت است.
در ساخت آثار صوتی و تصویری نیز عدم استفاده از هر گونه موسیقی، تصاویر اشخاص (بخصوص بانوان) و هم‌چنین اِلمان‌های گروه‌ها و جمعیت‌ها مختلف بسیار اهمّیت دارد.
 مهلت ارسال آثار تا روز عید غدیرخُم خواهد بود و ان‌شاءالله اسامی منتخبین در روز مباهله اعلام خواهد شد.