به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
 
آرشیو پیامک ها؛ اولین برگ

 
مناسبت متن پیامک
اربعین یلدا آهسته تر. خاندان اهل بیت پس از 40 منزل بازگشته اند که گویی 40 سال گذشته است. ریزش آل الله را از شتران، چون برگ خزان بر خاک تفتیده ی کربلا نمی بینی؟!
ایام اربعین حسینی برتمامی شیعیان تسلیت باد.
اربعین یلدا! کوله بار صفر سنگین است. آهسته تر. غمی عظمی فضای صفر را پر کرده است. زینب هنوز بر سر جنازه ی برادر لابه می کند. آهسته تر.
اربعین حسینی تسلیت.
اربعین این خاندان اهل بیتند که از شتران بی جهاز همچون برگ خزان بر کویر کربلا فرو می ریزند که 40 منزل... اربعینی شده یلدای دلهای محزونمان از این مصیبت جان فرسا.
اربعین حسینی بر شیعیان اهل بیتش تسلیت باد.
اربعین 40 منزل گذشت و اربعین دل ها فرا رسید. باید کوچ کرد به کربلا در کنار خاندان اهل بیت، کنار بدن های بی سر. السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک.
اربعین حسینی تسلیت باد.
اربعین غم بر خانه ی دل نشسته و خون بر دیده ها. پس از 40 منزل اسارت، کربلا بار دیگر شرمسار دیدگان اهل بیت پیامبر است.
فرا رسیدن اربعین حسینی بر جمیع شیعیان تسلیت باد.
 
مناسبت متن پیامک
اربعین صدای زنگ کاروان از دور می آید. چه بر سر اسرای کاروان آمده است که پس از چهل منزل ناله هایشان بوی تازگی می دهد؟! سلام بر سرهای از تن جدا افتاده. سلام بر حسین.
اربعین حسینی تسلیت باد.
شهادت پیامبر صلی الله علیه و آله بر پیکر اسلام، ضربه ای سنگین تر از فقدان پدر امت، مُبَلّغ غدیر و کامل کننده ی دین؛ خاتم پیامبران؛ محمد مصطفی صلی الله علیه و آله نبوده و نیست. ایام شهادت پیامبر گرامی اسلام بر تمامی شیعیان تسلیت باد.
شهادت پیامبر صلی الله علیه و آله آمد که دین را کامل کند و ابلاغ کند آنچه را باید. اما کوردلانی بودند که غصب کردند حقّ مسلّم اسلام را بر مردم و کردند آنچه را نباید. پیامبر رحمت، رخت آخرت پوشید و قرن هاست که فقدانش غمی عظیم را بر پیکر اسلام نشانده است. شهادت پیامبر بزرگوار اسلام تسلیت و تعزیت.
شهادت پیامبر صلی الله علیه و آله پیامبر رحمت بارید بر سر نامردمانی که کویر بود دلهایشان و باران رحمت بر قلبهایشان بی اثر. آمد و دین را کامل کرد و ابلاغ کرد آنچه باید را و اینک آتش زد بر جانمان با خاموشی اش. شهادت خاتم انبیا؛ محمد مصطفی بر عموم شیعیان تسلیت باد.
شهادت پیامبر صلی الله علیه و آله قلبمان سنگین است از فقدان پدر امت. خون می باریم بر این مصیبت که بشریت پیامبر رحمتش را از دست داد. وا محمدا! که پس از تو چه بر سر اهل بیتت خواهد آمد. داغت تا قیامت سنگینی می کند بر قلبهایمان. شهادت پیامبر گرامی اسلام تسلیت باد.
 
مناسبت متن پیامک
شهادت امام حسن علیه السلام مظلومانه زیستی و مظلومانه شهید شدی. آنقدر مظلومی که بر مزارت نیز باید گریست. شهادت کریم آل عبا و ابن علی بن ابی طالب علیه السلام بر تمامی شیعیان تسلیت و تعزیت باد.
شهادت امام حسن علیه السلام کریم آل عبا؛ حسن بن علی بن ابی طالب علیه السلام!
آنقدر مظلومی که چشمان ما باید خون بگرید بر این مصیبت. آنقدر مظلومی که یارت عمری دشمنی بود در چهره ی دوست. آتش گرفت خانه ی دل از مظلومیت تو.
شهادت جانسوز کریم اهل بیت بر عموم شیعیان تسلیت باد.
شهادت امام حسن علیه السلام پروانه می گردیم به گرد شمع وجودت. همچون شمع آب می شویم از داغی که این مصیبت بر جانمان زد. گلی دیگر از باغ اهل بیت پر پر شد و پر پر می زند کبوتر دل در عزایش. شهادت امام حسن مجتبی تسلیت باد.
شهادت امام حسن علیه السلام نفسی فداک یا حسن بن علی بن ابی طالب علیه السلام. چه مظلومانه بود زندگانیت و چه غربتی دارد این شبهای بدون تو. ماها! خسوف کن بر این عزا که دیدگان، خون می بارد بر این ماتم. شهادت کریم آل اهل بیت
بر تمامی شیعیان تسلیت و تعزیت باد.
شهادت امام حسن علیه السلام جان فدای جگر پاره پاره ات. نفسی فداک بر مظلومیت بی حد واندازه ات. قربان مزار بی نور و چراغت. دل در عزایت خون میگرید. شهادت امام حسن مجتبی تسلیت باد.
 
مناسبت متن پیامک
ربیع الاول؛
لیلة المبیت
این امیرالمومنین است که مَن یَشری نَفسَهُ ابتِغاءَ مَرضاتِ الله در حق او نازل شد تا لیلة المبیتی در تاریخ رقم خورد و برادری امیرالمومنین در حق پیامبر بار دیگر ثابت شود. یکم ربیع الاول مصادف است با لیلة المبیت.
ربیع الاول؛
لیلة المبیت
وَ مِنَ النّاسِ مَن یَشری نَفسَهُ ابتِغاءَ مَرضاتِ الله؛ بار دیگر این امیرالمومنین است که برادری خود را در حق پیامبر ثابت می کند و جان نثاری می کند در حقش؛ و اللهُ رءُوفٌ بِالعِباد. امروز مصادف است با یکم ربیع الاول که لیلة المبیت در چنین روزی رخ داد.
3 ربیع الاول  در سال 64 هجری قمری، در چنین روزی یعنی سوم ربیع الاول اقدام دیگری برگی دیگر از دفتر تاریخ را سیاه کرد. یزید ملعون دستور تخریب خانه ی کعبه را صادر کرد و این اقدام فجیع رخ داد. یزید 11 روز بعد به هلاکت رسید.
3 ربیع الاول  تاریخ بار دیگر حادثه ی شوم دیگری را به چشم خود دید و خانه ی کعبه در سال 64 هجری در چنین روزی یعنی؛ سوم ربیع الاول به دستور یزید ملعون تخریب گردید. بد نیست گاهی مروری داشته باشیم بر تقویم تاریخ و تورّق کنیم آن را.
3 ربیع الاول  چشم تاریخ بار دیگر به روی حادثه ای شوم باز شد. در سوم ربیع الاول سال 64 هجری به دستور یزید ملعون خانه ی کعبه ویران شد. گاهی تورقی زنیم بر تاریخ.


 
 1.2.3.4