به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

آزمون‌های حفظ خطابه‌ی شریف غدیر و فدک


سایت خطابه‌ی غدیر در راستای هدف اصلی خود مبنی بر نشر و تبلیغ سخنرانی تاریخی پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم که مهم‌ترین سند حقانیت امیرالمؤمنین و ائمه اطهار علیهم‌السلام می‌باشد و خطبه‌ی فدک که در واقع اولین دفاعیه رسمی از خطابه‌ی غدیر و صاحب غدیر است، طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری مسابقات حفظ متن عربی خطابه‌های شریف غدیر و فدک، مبانی، معانی ومفاهیم آن‌ها نموده است، تا هر روز بر تعداد افرادی که با معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام و مضمون خطابه‌‌های شریف غدیر و فدک آشنا می‌شوند افزون گردد.
شما کاربر گرامی برای شرکت در مسابقات حفظ سایت خطابه‌ی غدیر باید ابتدا در مسابقات پیش‌نیاز و مقدماتی که به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، شرکت نمایید. به همین منظور خواهشمندیم که نکات و آیین‌نامه مسابقات حفظ خطابه‌‌های شریف غدیر و فدک را با دقت مطالعه نموده و سپس وارد آزمون شوید.

نکات مهم
۱. 
مسابقات در سه مرحله پیش‌نیاز و مقدماتی که به صورت آنلاین و مرحله‌ی نهایی که به صورت حضوری می‌باشد، برگزار می‌گردد.
۲. برای شرکت در این مسابقات باید عضو سایت خطابه‌ی غدیر باشید و با نام کاربری خویش وارد سایت شوید. در صورتی که عضو نیستید اینجا را کلیک نمایید.
۳. تمام کاربران می‌توانند با عضویت در سایت خطابه‌ی غدیر به صورت رایگان در این مسابقات شرکت نمایند.
۴. هر کاربر برای شرکت در مسابقات، باید حتماً فرم ثبت‌نام را به صورت کامل پُر کرده باشد. در غیر این‌صورت جواز شرکت در مرحله‌ی نهایی (حضوری) آزمون‌های حفظ خطابه‌ی غدیر و فدک را دریافت نخواهد کرد.
5. خواهشمند است قبل از تاریخ برگزاری آزمون‌ها، آیین‌نامه‌ی آزمون مربوطه را مطالعه نمایید.
6. 
شرکت در آزمون مرحله‌ی نهایی (حضوری) و اهدای جوایز حافظین کُل، تنها پس از تطبیق مشخصات مندرج در کارت ملی با مشخصات ثبت‌ شده در فرم ثبت‌نام سایت امکان‌پذیر خواهد بود.
جهت پاسخ‌گویی به هرگونه سوال علاقه‌مندان به شرکت در آزمون، می‌توانید هر روز با شماره 09904848799 تماس حاصل فرمایید و یا با آدرس ایمیل info@khetabeghadir.com و یا آیدی Ad_khetabeghadir@ در شبکه تلگرام مکاتبه نمایید.
۷. برای آشنایی با نحوه‌ی برگزاری آزمون آنلاین، شما داوطلب گرامی می‌توانید تا ۱۰مرتبه در آزمون آزمایشی که آماده شده است، شرکت نمایید.