به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

آزمون مقدماتی حفظ خطابه‌ی غدیر و فدک


سایت خطابه‌ی غدیر در راستای هدف اصلی خود مبنی بر نشر و تبلیغ سخنرانی تاریخی پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله که مهم‌ترین سند حقانیت امیرالمؤمنین و ائمه اطهار علیهم‌السلام می‌باشد و خطبه‌ی فدک که در واقع اولین دفاعیه رسمی از خطابه‌ی غدیر و صاحب غدیر است، طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری مسابقات حفظ متن عربی خطابه‌ی غدیر و فدک، مبانی، معانی ومفاهیم آن‌ها نموده است، تا هر روز بر تعداد افرادی که با معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام و مضمون خطابه‌‌های شریف غدیر و فدک آشنا می‌شوند افزون گردد.
شما کاربر گرامی برای شرکت در مسابقات حفظ سایت خطابه‌ی غدیر باید ابتدا در مسابقات مقدماتی که به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، شرکت نمایید. به همین منظور خواهشمندیم که نکات و آیین‌نامه مسابقات حفظ خطابه‌ی غدیر و فدک را با دقت مطالعه نموده و سپس وارد آزمون شوید.

نکات مهم
۱. 
مسابقات در سه مرحله پیش‌نیاز و مقدماتی که به صورت آنلاین می‌باشد و مرحله‌ی نهایی که به صورت حضوری می‌باشد، برگزار می‌گردد.
۲. برای شرکت در این مسابقات باید عضو سایت خطابه‌ی غدیر باشید و با نام کاربری خویش وارد سایت شوید. در صورتی که عضو نیستید اینجا را کلیک نمایید.
۳. تمام کاربران می‌توانند با عضویت در سایت خطابه‌ی غدیر به صورت رایگان در این مسابقات شرکت نمایند.
۴. هر کاربر برای شرکت در مسابقات، باید حتماً فرم تکمیل اطلاعات شخصی را کامل کرده باشد. در غیر این‌صورت جواز شرکت در آزمون نهایی (حضوری) را دریافت نخواهد کرد.
۵. 
شرکت در مرحله‌ی نهایی (حضوری) و اهدای جوایز حافظین کُل، تنها پس از تطبیق مشخصات مندرج در کارت ملی با مشخصات ثبت‌ شده در فرم تکمیل اطلاعات شخصی سایت امکان‌پذیر خواهد بود.
۶. جهت پاسخ‌گویی به هرگونه سوال علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات حفظ خطابه‌ی غدیر و فدک، فقط و فقط با آدرس ایمیل info@khetabeghadir.com و یا با آیدی 
Ad_khetabeghadir@ در شبکه تلگرام مکاتبه نمایید.
۷. برای آشنایی با نحوه‌ی برگزاری آزمون آنلاین، شما مخاطب ارجمند می‌توانید تا ۱۰مرتبه در آزمون آزمایشی که آماده شده است، شرکت نمایید.