مجموعه مسابقات بین المللی غدیریان تلاش گر
 

سلام حضور محترم همه هنرمندان و دوست داران هنر و زیبایی که در راه نشر، تبلیغ و فرهنگ سازی سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام قصد همراهی و یاری فرموده اند. به ویژه دوست داران امیر المؤمنین علیه السلام که با ترویج خطابه ی غدیر به عنوان محکم ترین سند ولایت ایشان و خطابه ی فدک به عنوان اولین دفاعیه رسمی از غدیر، راه سعادت را پر تُلاش می جویند. (به مصداق این جمله از خطابه ی غدیر که می فرماید: وَ انْتَهُوا لِنَهْیِهِ تَرشُدُوا؛ از آن چه علی علیه السلام از آن باز می دارد، خودداری نمایید تا راه یابید.)
به مناسبت عید سعید غدیر خم مجموعه ای از مسابقات فرهنگی، هنری و ادبی تحت عنوان مسابقات بین المللی غدیریان تلاش گر در سایت خطابه ی غدیر برگزار خواهد شد و از همه دوست داران آن حضرت در سراسر نقاط جهان صمیمانه دعوت می نماییم قدمی هر چند کوچک در این راه بردارند تا به لطف و کرم آن حضرت، قدم های کوچک ما تحولات بزرگی در راستای سعادت خود، خانواده و جامعه ایجاد نماید. إن شاءالله.

جوایز
به ۳ نفر اول هر مسابقه با تأیید هیات داوران هزینه کامل بلیط رفت و برگشت سفر هوایی به مشهد مقدس اعطاء خواهد شد و از میان 3 نفر برتر هر مسابقه (در مجموع از میان ۴۲ نفر) به ۳ نفر برتر همه مسابقات به قید قرعه، هزینه کامل سفر زمینی به نجف اشرف و کربلای معلی تقدیم می گردد.
هم چنین به ۲ نفر از میان کل شرکت کنندگان در کلیه مسابقات که با رعایت کامل مفاد آیین نامه ها آثار خود را ارسال کرده اند، (فارغ از این که جزو برگزیدگان باشند یا نباشند) به قید قرعه هزینه کامل سفر زمینی به نجف اشرف و کربلای معلی تقدیم می گردد تا إن شاءالله دوست داران غدیر فارغ از سطح تخصص و مهارت و صرفاً با رعایت شرایط آیین نامه ها امکان برنده شدن را داشته باشند.
به شرکت کنندگانی که جزو نفرات اول تا سوم نبوده اند ولی اثر آن ها قابل تقدیر بوده نیز به رسم یادبود کتاب و سایر محصولات فرهنگی هدیه داده خواهد شد.
مجدداً تاکید می گردد هدف از برگزاری این مسابقات عرض ارادت مشارکت کنندگان به ساحت مقدّس امیر المؤمنین علیه السلام و تلاشی هر چند کوچک در این مسیر است و إن شاءالله دوست داران ایشان جایزه خود را از جانب مولایشان دریافت خواهند نمود.

این مسابقات در عناوین زیر برگزار می گردد:
خطاطی و تذهیب
معرفی خطابه ها (غدیر و فدک) در دو دقیقه
عكس سِلفي (selfie) با خطابه ی غدير و فدك (مخصوص آقایان)
داستان کوتاه
داستان کودک
شعر کودک
شعر
نمایش نامه
مقاله
والپیپر(wallpaper)
مسابقه طراحی سوال
عکس دکوراسیون مبتنی بر خطابه ی غدیر و فدک
ایده های جدید تبلیغ فردی خطابه ی غدیر و فدک
طراحی بسته بندی محصولات فرهنگی


نکات مهم
۱- خواهشمند است قبل از اقدام به تهیه آثار ارزشمندتان، حتماً آیین نامه هر مسابقه را به دقت مطالعه و رعایت فرمایید.
۲- آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۴ تنها به ایمیل Ghadirian1436@khetabeghadir.com ارسال فرمایید. در صورت دریافت صحیح فایل مورد نظر توسط سایت، پاسخ کوتاهی تحت عنوان "دریافت شد" برای شما به همان ایمیل ارسال می گردد.
۳- ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس ثابت و یا همراه شرکت کنندگان در متن ایمیل الزامی است.
۴- برای ارسال آثار خود فقط از ایمیل اعلام شده برای مسابقات استفاده فرمایید و به سایر ایمیل ها و یا سایر روش ها آثار خود را ارسال ننمایید، زیرا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۵- در مورد آثار هنری، در صورت تأیید اولیه آثار هر یک از شرکت کنندگان، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد و از شما درخواست می گردد اصل اثر را برای ارزیابی نهایی به آدرس مشخص ارسال فرمایید.
۶- رعایت حقوق معنوی در ارسال آثار ضروری است و جداً از ارسال آثار دیگران و یا کپی کردن مطالب موجود در فضای مجازی جهت شرکت در مسابقه به هر شکل و نحوی خودداری فرمایید.
۷- هم چنین آثار دریافتی شما صرفاً جهت ارزیابی در مسابقه استفاده خواهد شد و بدون اجازه صاحب اثر به هیچ عنوان از آثار ارسال شده در برنامه های مجموعه خطابه‌ی غدیر و فدک استفاده نخواهد شد.