به‌ نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

مسابقات آنلاین چند مرحله‌ایاین دوره از مسابقات برای تشویق علاقه‌مندان به آشنایی و در نهایت حفظ متن خطابه‌ی شریف غدیر آماده شده است. به این صورت که شرکت‌کنندگان در هر مرحله به سوالات چهار گزینه‌‌ای مرتبط با یکی از فرازهای خطابه‌ی غدیر (برای مشاهده متن خطابه‌ی غدیر اینجا را کلیک نمایید) پاسخ می‌دهند و برای عبور از تمام مراحل، حدود سه‌ ماه زمان خواهند داشت. بدین ترتیب بعد از کسب امتیاز در مرحله آخر، تقریباً حافظ خطابه شده‌اند و می‌توانند به صورت جداگانه در آزمون حفظ  نیز شرکت نمایند و إن‌شاءالله برنده کمک هزینه‌ی سفر به کربلای معلی شوند.
شما کاربر گرامی برای شرکت در این مسابقات باید ابتدا آیین‌نامه مسابقات را با دقت مطالعه نموده و سپس وارد مراحل مسابقه شوید.

 

آیین نامه و شرایط شرکت در مسابقات

 تمام کاربران می‌توانند با عضویت در سایت خطابه‌ی غدیر به صورت رایگان در سلسله مسابقات آنلاین شرکت نمایند. برای عضویت اینجا را کلیک کنید.
 هر دوره از مسابقات در یک بازه‌ی زمانی سه ‌ماه برگزار می‌شود و هر کاربر فقط یک‌بار امکان دریافت جایزه‌ سطح مقدماتی یا نهایی را دارا خواهد بود.
 امکان شرکت برای حافظینی که قبلاً موفق به کسب کمک‌هزینه سفر به کربلای معلی شده‌اند وجود دارد (البته تنها جهت آگاهی از سطح آمادگی خویش) امّا جایزه‌ای در این مسابقات به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.
 مسابقات شامل ده مرحله و در دو سطح مقدماتی و نهایی است. از مرحله اول تا هفتم سطح مقدماتی و مرحله هشتم تا دهم سطح نهایی می‌باشد.
 شرکت کننده می‌تواند بعد از کسب امتیاز در مرحله هفتم، جایزه خویش را دریافت نماید و از ادامه مسابقه انصراف دهد و یا از دریافت جایزه مرحله هفتم انصراف داده و برای دریافت جایزه نهایی تلاش نماید.
 برای سنجش آمادگی برندگان نهایی حتماً بعد از تطبیق کد ملی با فرم ثبت‌نام مسابقه، یک آزمون چند دقیقه‌ای شفاهی نیز گرفته خواهد شد.
 جایزه‌ی سطح مقدماتی یک بُن خرید محصولات فرهنگی از فروشگاه آنلاین سایت خطابه‌ی غدیر به ارزش هفتاد هزار تومان می‌باشد. برای ورود به فروشگاه آنلاین اینجا را کلیک کنید.
 جایزه‌ی مرحله‌ی نهایی مبلغ صد هزار تومان وجه نقد و یا دریافت بُن خرید از فروشگاه آنلاین به ارزش صد و سی هزار تومان  می‌باشد.