به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


مسابقه مقاله‌نویسی پیرامون فضائل امیرالمؤمنین علیه‌السلام در لسان مبارک امام هادی علیه‌السلام در زیارت روز غدیر


زمانی که امام هادی علیه‌السلام به دستور معتصم عباسی لعنت‌الله‌علیه از مدینه منتقل شدند، در ورود به نجف اشرف که مصادف با یک روز غدیر بود، از لسان مبارک‌شان متن زیارتی بیان شد که حاوی نکات و مطالب بسیاری در فضائل امیرالمؤمنین علیه‌السلام بود.
لذا سایت خطابه‌ی غدیر برای معرفی و نشر و فرهنگ سازی این محتوای غنی، مبادرت به برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی پیرامون فضائلی که از لسان مبارک امام هادی‌ علیه‌السلام بیان شده است،‌ نموده تا قدمی کوچک در این مسیر برداشته باشد.
تصمیم سایت خطابه‌ی غدیر بر این است که إن‌شاءالله از مقالات برتر با اهدای جوایز نفیسی هم‌چون کمک هزینه‌ی سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس تقدیر به عمل بیاورد.
شما مخاطبین ارجمند برای شرکت در این مسابقه می‌توانید هم از متن کتاب خطابه‌های غدیر که مجموعه‌ای از خطابه‌های ائمه‌ علیهم‌السلام در روز غدیر به همراه یک ترجمه روان است، بهره‌ بجویید و یا به کتاب مفاتیح‌الجنان ذیل عنوان زیارات روز غدیر مراجعه نمایید.
البته متن عربی این زیارت‌نامه  به همراه سیصد‌ مورد از فضائل امیر‌المؤمنین علیه‌السلام به لسان مبارک امام هادی علیه‌السلام نیز آماده شده است که شما مخاطبین ارجمند می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به آن دست‌رسی داشته باشید.

 متن عربی زیارت

 سیصد مورد از فضائل امیرالمؤمنین علیه‌السلام

 اسامی نفرات برتر مسابقه مقاله نویسی


در صورت بیان سوالات و نکات خویش فقط با آدرس ایمیل info@khetabeghadir.com مکاتبه نمایید.
لطفا مقالات خویش را فقط به آدرس ایمیل ramazan@khetabeghadir.com ارسال نمایید.
مهلت ارسال مقالات تا عید غدیر 1438 تمدید شد.
نکاتی‌ که موجب امتیاز بیشتر برای یک مقاله می‌گردد:

 عنوان مقاله: نام و موضوع و پدیدآورندگان مقاله را مرقوم فرمایید.
 فهرست مطالب: که دارای عناوین اصلی و فرعی مقاله خواهد بود، ذکر نمایید.
 مقدمه: خلاصه‌ای از کل مقاله و بیان اهمیت موضوع مقاله و نحوه‌ی انجام تحقیق در مقاله بیان گردد.
متن اصلی: در آن تمام متن اصلی با فونت b nazanin 14 آورده شود و عناوین اصلی یا عناوین فرعی با فونت‌های 14 و 16 از متن اصلی تفکیک می‌شود.
ارائه مدارک در مقاله: در هر موردی که نقل قول از کتابی یا مقاله‌ای یا... می‌شود باید در انتهای همان برگ نام و آدرس مطلب ارجاع داده‌شده (صفحه‌ای که این مطلب در آن کتاب یا مقاله آورده شده) بیان شود.
منابع و مآخذ: لیست عناوین و اطلاعاتی مثل نویسنده، ناشر و سال چاپ کتب و مقالات مورد استفاده در مقاله در انتهای آن به ترتیب حروف الفبا آورده می‌شود.
 مقاله حداقل باید در 3 صفحه‌ A4 باشد.