به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

دومین دوره مسابقات بین المللی غدیریان تلاش‌گر

سلام
خداوند منان را شاکریم تا توفیق داد در راه نشر، تبلیغ و فرهنگ سازی سبک زندگی اهل بیت علیهم‌السلام، دومین دوره مسابقات بین المللی غدیریان تلاش‌گر را برگزار نماییم.
بایسته است وظیفه خود بدانیم در هر سن و کسوتی، به عنوان نشانه‌ای از تجدید بیعت با امیرمؤمنان، در راستای اعتلای نام غدیر فعالیتی تبلیغی و ترویجی بنماییم. بار دیگر از همه دوست داران امیرالمؤمنین علیه‌السلام دعوت می‌نماییم تا با ترویج خطابه‌ی غدیر به عنوان محکم ترین سند ولایت ایشان و خطابه‌ی فدک به عنوان اولین دفاعیه رسمی از غدیر، راه سعادت را پر تُلاش بجویند و در ایام جشن غدیر قدمی هر چند کوچک در این راه بردارند.
به لطف خداوند، سال گذشته به ۳۳ نفر از برگزیدگان، جوایزی شامل هزینه سفرهای عتبات عالیات و مشهد مقدس تقدیم شد.
امسال بر محور جمله (فَما جَعل الله لاَحَد بَعد غدیر خم من حُجَّه و لا عُذر) از خطبه‌ی فدک، با اعمال تغییراتی در عناوین و نحوه برگزاری مسابقات، سعی بر جلب مشارکت بیشتر محبان خاندان عصمت و طهارت داریم. إن‌شاءالله

 

جوايز
به ۳ نفر اول هر مسابقه با تأیید هیات داوران، هزینه کامل بلیط رفت و برگشت سفر هوایی به مشهد مقدس اعطاء خواهد شد و از میان ۳ نفر برتر هر مسابقه (در مجموع از میان ۳۶ نفر) به قید قرعه، هزینه کامل سفر زمینی به نجف اشرف و کربلای معلّی نیز تقدیم می‌گردد.
هم چنین به ۲ نفر از میان کل شرکت کنندگان در کلیه مسابقات که با رعایت کامل مفاد آیین نامه‌ها آثار خود را ارسال کرده‌اند، (فارغ از این که جزو برگزیدگان باشند یا نباشند) به قید قرعه هزینه کامل سفر زمینی به نجف اشرف و کربلای معلّی تقدیم می‌گردد تا إن شاءالله دوست‌داران غدیر، فارغ از سطح تخصص و مهارت و صرفاً با رعایت شرایط آیین نامه‌ها امکان برنده شدن را داشته باشند.
به شرکت کنندگانی که جزو نفرات اول تا سوم نبوده‌اند، ولی اثر آن‌ها قابل تقدیر بوده نیز به رسم یادبود کتاب و سایر محصولات فرهنگی هدیه داده خواهد شد.
مجدداً تاکید می‌گردد هدف از برگزاری این مسابقات عرض ارادت مشارکت کنندگان به ساحت مقدّس امیرالمؤمنین علیه‌السلام و تلاشی هر چند کوچک در این مسیر است و إن شاءالله دوست داران ایشان جایزه خود را از جانب مولایشان دریافت خواهند نمود.

این مسابقات در عناوین زیر برگزار می‌گردد:

۱. خلاصه نویسی کتاب

۲. داستان کودک

۳. شعر

۴. طراحی والپیپر(wallpaper)

۵. طراحی سوال

۶. معرفی خطابه‌ی غدیر برای بزرگسالان

۷. معرفی خطابه‌ی غدیر برای کودکان

۸. خاطره آشنایی با خطابه

۹. مدیحه سرایی (ویژه آقایان)

10. ترتیل خوانی خطابه (ویژه آقایان)

11. دل‌نوشته (ویژه بانوان)

12. تزیین منزل (ویژه بانوان)


نکات مهم
۱. خواهشمند است قبل از اقدام به تهیه آثار ارزشمندتان، حتماً آیین نامه هر مسابقه را به دقت مطالعه و رعایت فرمایید.
۲. آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۷ مهرماه ۱۳۹۵ تنها به ایمیل  Ghadirian۱۴۳۷ @khetabeghadir.com ارسال فرمایید. اسامی برندگان در هفته اول ماه ربیع الاول اعلام  و در جشن ۱۷ ربیع الاول جوایز خود را دریافت خواهند نمود.
۳. ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس ثابت و یا تلفن همراه شرکت کنندگان در متن ایمیل الزامی است.
۴. برای ارسال آثار خود فقط از ایمیل اعلام شده برای مسابقات استفاده فرمایید و به سایر ایمیل‌ها آثار خود را ارسال ننمایید؛ زیرا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۵. رعایت حقوق معنوی در ارسال آثار ضروری است و جداً از ارسال آثار دیگران و یا کپی کردن مطالب موجود در فضای مجازی جهت شرکت در مسابقه به هر شکل و نحوی خودداری فرمایید.
۶. با ارسال آثار، شما به عنوان صاحب اثر، اجازه استفاده از موارد ارسال شده را در برنامه سازی‌های مجموعه خطابه‌ی غدیر و فدک صادر می‌نمایید.
۷. در این مسابقات محدودیت تعداد ارسال آثار وجود ندارد. بهترین اثر ارسالی هر فرد در هر مسابقه، از دید داوران در مسابقه شرکت داده می‌شود. 
۸. استفاده از هرگونه مطلب سیاسی، حزبی، تبلیغاتی یا طعنه آمیز ممنوع است.


 

برای مشاهده اسامی بر ندگان کلیک نمایید